ISKRA benzinska kosilica sa YAMAHA motorom 189cm3 HG53SMH-MA190

65.097 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 54.247,50 RSD
PDV: 10.849,50 RSD

ISKRA benzinska kosilica sa YAMAHA motorom 189cm3 HG53SMH-MA190 – 189 cm3, 3.5 kW, 3000 okr/min (u praznom hodu), 4-taktni Yamaha, Vazdušno.

SKU: HG53SMH-MA190 Category:
Description

ISKRA benzinska kosilica sa YAMAHA motorom 189cm3 HG53SMH-MA190 je proizvod brenda Ningbo Sinharbour Garden Machinery Co., Ltd.. ISKRA samohodna kosilica uz pomoć koje ćete lako i sa uživanjem održavati svoj travnjak urednim Opremljena sa moćnim YAMAHA motorom od 189 cm3, garantuje pouzdan rad i dugotrajnu upotrebu Idealna za održavanje travnjaka površine do 1800 m2 Visina otkosa se može podešavati u 8 nivoa, omogućavajući savršeno košenje za sve tipove travnjaka Sakupljač zapremine 62 litara obezbeđuje veliku autonomiju u radu

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Zapremina motora 189 cm3
Snaga 3.5 kW
Obrtaji 3000 okr/min (u praznom hodu)
Tip motora 4-taktni Yamaha
Hlađenje motora Vazdušno
Tip pogona Samohodni
Kapacitet posude za gorivo 1.0 l
Kapacitet posude za ulje 0.6 l
Funkcije Košenje, sakupljanje, bočno izbacivanje, malčiranje
Visina košenja 20-75 mm (podesiva u 8 nivoa – centralno)
Širina košenja 530 mm (21")
Zapremina sakupljača 62 l
Za travnjake do 1800 m2
Masa 37.2 kg
Dimenzije 178 mm (prečnik prednjih točkova), 254 mm (prečnik zadnjih točkova)
Ostale napomene Preporučeno motorno ulje SAE30

Šifra artikla: HG53SMH-MA190

Additional information
Weight37,2 kg
BrendISKRA
Zapremina motora189 cm3
Snaga3.5 kW
Obrtaji3000 okr/min (u praznom hodu)
Tip motora4-taktni Yamaha
Hlađenje motoraVazdušno
Tip pogonaSamohodni
Kapacitet posude za gorivo1.0 l
Kapacitet posude za ulje0.6 l
FunkcijeKošenje, sakupljanje, bočno izbacivanje, malčiranje
Visina košenja20-75 mm (podesiva u 8 nivoa – centralno)
Širina košenja530 mm (21″)
Zapremina sakupljača62 l
Za travnjake do1800 m2
Masa37.2 kg
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA benzinska kosilica sa YAMAHA motorom 189cm3 HG53SMH-MA190”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<