ISKRA samoh. benzinska kosilica za travu 140cm3 HG48SMH-BS500

60.257 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 50.214,17 RSD
PDV: 10.042,83 RSD

ISKRA samoh. benzinska kosilica za travu 140cm3 HG48SMH-BS500 – 140 cm3, 2.03 kW, 2800 okr/min (u praznom hodu), 4-taktni B&S 09P6, Vazdušno.

SKU: HG48SMH-BS500 Category:
Description

ISKRA samoh. benzinska kosilica za travu 140cm3 HG48SMH-BS500 je proizvod brenda Ningbo Sinharbour Garden Machinery Co., Ltd.. ISKRA kosilica namenjena hobi korisnicima uz pomoć koje ćete lako i sa uživanjem održavati svoj travnjak urednim Idealna za održavanje travnjaka površine do 1600 m2 Visina otkosa se može podešavati u 8 nivoa, omogućavajući savršeno košenje za sve tipove travnjaka Sakupljač zapremine 60 litara obezbeđuje veliku autonomiju u radu

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Zapremina motora 140 cm3
Snaga 2.03 kW
Obrtaji 2800 okr/min (u praznom hodu)
Tip motora 4-taktni B&S 09P6
Hlađenje motora Vazdušno
Tip pogona Samohodni
Kapacitet posude za gorivo 0.8 l
Kapacitet posude za ulje 0.47 l
Funkcije Košenje, sakupljanje, bočno izbacivanje, malčiranje
Visina košenja 20-75 mm (podesiva u 8 nivoa – centralno)
Širina košenja 480 mm (19")
Zapremina sakupljača 60 l
Za travnjake do 1600 m2
Masa 32.3 kg
Dimenzije 178 mm (prečnik prednjih točkova), 254 mm (prečnik zadnjih točkova)
Ostale napomene Preporučeno motorno ulje SAE30

Šifra artikla: HG48SMH-BS500

Additional information
Weight32,3 kg
BrendISKRA
Zapremina motora140 cm3
Snaga2.03 kW
Obrtaji2800 okr/min (u praznom hodu)
Tip motora4-taktni B&S 09P6
Hlađenje motoraVazdušno
Tip pogonaSamohodni
Kapacitet posude za gorivo0.8 l
Kapacitet posude za ulje0.47 l
FunkcijeKošenje, sakupljanje, bočno izbacivanje, malčiranje
Visina košenja20-75 mm (podesiva u 8 nivoa – centralno)
Širina košenja480 mm (19″)
Zapremina sakupljača60 l
Za travnjake do1600 m2
Masa32.3 kg
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA samoh. benzinska kosilica za travu 140cm3 HG48SMH-BS500”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<