ISKRA akumulatorski odvijač 3.6V HL-SD15LI-1036

2.907 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 2.422,50 RSD
PDV: 484,50 RSD

ISKRA akumulatorski odvijač 3.6V HL-SD15LI-1036 – Akumulatorski odvijač, 3.6 V, 1 x Li-ion (1.3 Ah), 180 obr/min-1 (prazan hod), 3 Nm.

SKU: HL-SD15LI-1036 Category:
Description

ISKRA akumulatorski odvijač 3.6V HL-SD15LI-1036 je proizvod brenda Zhejiang Minglei Tool Industrial Co., Ltd.. ISKRA akumulatorski odvijač, namenjen za hobi upotrebu Veoma praktičan alat, olakšava sve vrste kućnih popravki Sa ugrađenim LED izvorom svetlosti za rad na neosvetljenim mestima Prikazuje trenutno stanje baterije

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Tip Akumulatorski odvijač
Napajanje 3.6 V
Baterija 1 x Li-ion (1.3 Ah)
Obrtaji 180 obr/min-1 (prazan hod)
Obrtni moment 3 Nm
Stezna glava 6.35 mm max. (prečnik)
Pribor 1 x baterija, 1 x punjač
Masa 0.56 kg

Šifra artikla: HL-SD15LI-1036

Additional information
Weight0,56 kg
BrendISKRA
TipAkumulatorski odvijač
Napajanje3.6 V
Baterija1 x Li-ion (1.3 Ah)
Obrtaji180 obr/min-1 (prazan hod)
Obrtni moment3 Nm
Stezna glava6.35 mm max. (prečnik)
Pribor1 x baterija, 1 x punjač
Masa0.56 kg
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA akumulatorski odvijač 3.6V HL-SD15LI-1036”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<