ISKRA ERO benzinska motorna testera 40.1cm3 1.4kW IE-GC401

14.496 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 12.080 RSD
PDV: 2.416 RSD

ISKRA ERO benzinska motorna testera 40.1cm3 1.4kW IE-GC401 – Motorna testera, 40.1 cm3, 1.4 kW, 2700 – 12.000 min-1, 1E40.5F 2-taktni (vazdušno hlađenje).

SKU: IE-GC401 Category:
Description

ISKRA ERO benzinska motorna testera 40.1cm3 1.4kW IE-GC401 je proizvod brenda Zhejiang Well Shine Industry & Trade Co., Ltd.. ISKRA ERO testera kompaktnih dimenzija Nezaobilazan alat prilikom pripreme ogreva za domaćinstvo ili građevinskih radova Opremljena je štitnikom za ruku koji sprečava moguće povrede pri radu Drška je dizajnirana tako da osigurava siguran i stabilan stisak Odlikuje je visok stepen iskorištenosti snage i mala težina

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Tip Motorna testera
Zapremina motora 40.1 cm3
Snaga 1.4 kW
Obrtaji 2700 – 12.000 min-1
Tip motora 1E40.5F 2-taktni (vazdušno hlađenje)
Kapacitet posude za gorivo 310 ml
Kapacitet posude za ulje 180 ml
Dužina mača 355 mm (14")
Korak lanca 9.525 mm (3/8")
Pribor Šrafciger, ključ za svećicu/šrafciger, kantica za gorivo, turpija, imbus ključ
Masa 6 kg (bez mača i lanca)

Šifra artikla: IE-GC401

Additional information
Weight6 kg
BrendISKRA
TipMotorna testera
Zapremina motora40.1 cm3
Snaga1.4 kW
Obrtaji2700 – 12.000 min-1
Tip motora1E40.5F 2-taktni (vazdušno hlađenje)
Kapacitet posude za gorivo310 ml
Kapacitet posude za ulje180 ml
Dužina mača355 mm (14″)
Korak lanca9.525 mm (3/8″)
PriborŠrafciger, ključ za svećicu/šrafciger, kantica za gorivo, turpija, imbus ključ
Masa6 kg (bez mača i lanca)
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA ERO benzinska motorna testera 40.1cm3 1.4kW IE-GC401”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<