ISKRA samoh. benzinska kosilica za travu 170.1cm3 BK530N

44.695 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 37.245,83 RSD
PDV: 7.449,17 RSD

ISKRA samoh. benzinska kosilica za travu 170.1cm3 BK530N – 170.1 cm3, 2.8 kW, 2800 okr/min (u praznom hodu), 4-taktni RV170-S, Vazdušno.

SKU: BK530N Category:
Description

ISKRA samoh. benzinska kosilica za travu 170.1cm3 BK530N je proizvod brenda Ningbo Sinharbour Garden Machinery Co., Ltd.. ISKRA kosilica namenjena hobi korisnicima uz pomoć koje ćete lako i sa uživanjem održavati svoj travnjak urednim Idealna za održavanje travnjaka površine do 1800 m2 Visina otkosa se može podešavati u 8 nivoa, omogućavajući savršeno košenje za sve tipove travnjaka Sakupljač zapremine 62 litre obezbeđuje veliku autonomiju u radu

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Zapremina motora 170.1 cm3
Snaga 2.8 kW
Obrtaji 2800 okr/min (u praznom hodu)
Tip motora 4-taktni RV170-S
Hlađenje motora Vazdušno
Tip pogona Samohodni
Kapacitet posude za gorivo 1 l
Kapacitet posude za ulje 0.5 l
Funkcije Košenje, sakupljanje, bočno izbacivanje, malčiranje
Visina košenja 20-75 mm (podesiva u 8 nivoa – centralno)
Širina košenja 530 mm (21")
Zapremina sakupljača 62 l
Za travnjake do 1800 m2
Masa 33.5 kg
Dimenzije 178 mm (prečnik prednjih točkova), 254 mm (prečnik zadnjih točkova)
Ostale napomene Preporučeno motorno ulje SAE30

Šifra artikla: BK530N

Additional information
Weight33,5 kg
BrendISKRA
Zapremina motora170.1 cm3
Snaga2.8 kW
Obrtaji2800 okr/min (u praznom hodu)
Tip motora4-taktni RV170-S
Hlađenje motoraVazdušno
Tip pogonaSamohodni
Kapacitet posude za gorivo1 l
Kapacitet posude za ulje0.5 l
FunkcijeKošenje, sakupljanje, bočno izbacivanje, malčiranje
Visina košenja20-75 mm (podesiva u 8 nivoa – centralno)
Širina košenja530 mm (21″)
Zapremina sakupljača62 l
Za travnjake do1800 m2
Masa33.5 kg
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA samoh. benzinska kosilica za travu 170.1cm3 BK530N”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<