ISKRA štapni ciklonski usisivač 600W SL585FA06-RD

7.552 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 6.293,33 RSD
PDV: 1.258,67 RSD

ISKRA štapni ciklonski usisivač 600W SL585FA06-RD – Štapni usisivač, 220-240 V~ / 50 Hz, 600 W, 80 dB (A), 4.3 m.

SKU: SL585FA06-RD Category:
Description

ISKRA štapni ciklonski usisivač 600W SL585FA06-RD je proizvod brenda Ningbo Dahua Electric Appliance Co., Ltd.. ISKRA štapni usisivač namenjen za usisavanje unutrašnjih prostorija Ciklonska tehnologija omogućava lako i efikasno usisavanje parketa, laminata, tepiha, linoleuma i sl. Nije pogodan za usisavanje peska, pepela ili tečnosti Kompaktnih dimenzija i male težine, lako se koristi i odlaže zauzimajući minimalno mesta Isporučuje se sa 3 nastavka koji omogućavaju efikasno usisavanje tepiha, uglova, radijatora ili manjih površina, zavisno od potreba korisnika Nosač koji se isporučuje sa usisivačem omogućava Vam nošenje nastavaka prilikom rada, te brzu i laku zamenu kada je to potrebno

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Tip Štapni usisivač
Napajanje 220-240 V~ / 50 Hz
Snaga 600 W
Buka 80 dB (A)
Priključni kabel 4.3 m
IP zaštita IP20
Pribor 3 nastavka za usisavanje, držač za nastavke
Boja kućišta Crvena
Zapremina 0.5 l
Masa 1.65 kg

Šifra artikla: SL585FA06-RD

Additional information
Weight1,65 kg
BrendISKRA
TipŠtapni usisivač
Napajanje220-240 V~ / 50 Hz
Snaga600 W
Buka80 dB (A)
Priključni kabel4.3 m
IP zaštitaIP20
Pribor3 nastavka za usisavanje, držač za nastavke
Boja kućištaCrvena
Zapremina0.5 l
Masa1.65 kg
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA štapni ciklonski usisivač 600W SL585FA06-RD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<