PROSTO stojeći ventilator 45cm SF455M

3.528 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 2.940 RSD
PDV: 588 RSD

PROSTO stojeći ventilator 45cm SF455M – Stojeći, 220-240 V~, 50 Hz, 50 W, 90°, 36.9 m3/min.

SKU: SF455M Category:
Description

PROSTO stojeći ventilator 45cm SF455M je proizvod brenda ELEMENTA d.o.o.. PROSTO stojeći metalni ventilator Metalna konstrukcija, osigurava dodatnu stabilnost pri radu Idealan za prostorije sa slabijim protokom vazduha Sa podesivim brzinama, lako se podešava prema potrebama korisnika Funkcija oscilacije omogućava ravnomernije rashlađivanje i strujanje vazduha u prostoriji gde se koristi

Tehnički podaci

Brend PROSTO
Tip Stojeći
Napajanje 220-240 V~, 50 Hz
Snaga 50 W
Oscilacija 90°
Maksimalan protok vazduha 36.9 m3/min
Maksimalna brzina vazduha 1.9 m/s
Broj brzina 3
Nivo buke 62 dB (A)
Prečnik lopatica 45 cm
Dužina kabela 1.7 m
Zaštita od pregrevanja Da
Masa 4.3 kg
Dimenzije 125x50x50 cm

Šifra artikla: SF455M

Additional information
Weight4,3 kg
BrendPROSTO
TipStojeći
Napajanje220-240 V~, 50 Hz
Snaga50 W
Oscilacija90°
Maksimalan protok vazduha36.9 m3/min
Maksimalna brzina vazduha1.9 m/s
Broj brzina3
Nivo buke62 dB (A)
Prečnik lopatica45 cm
Dužina kabela1.7 m
Zaštita od pregrevanjaDa
Masa4.3 kg
Dimenzije125x50x50 cm
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROSTO stojeći ventilator 45cm SF455M”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<