PROSTO stojeći ventilator 40cm SF403PY

2.129 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 1.774,17 RSD
PDV: 354,83 RSD

PROSTO stojeći ventilator 40cm SF403PY – Stojeći, 230 V~ / 50 Hz, 40 W, 90°, 34.56 m3/min.

SKU: SF403PY Category:
Description

PROSTO stojeći ventilator 40cm SF403PY je proizvod brenda ELEMENTA d.o.o.. PROSTO stojeći ventilator Ventilator sa plastičnim lopaticama, podesive visine Izbor između 3 brzine rada, omogućava podešavanje rada prema potrebama korisnika Funkcija oscilacije osigurava ravnomerno hlađenje prostorije Plastični nogari koji pružaju bolju stabilnost pri radu

Tehnički podaci

Brend PROSTO
Tip Stojeći
Napajanje 230 V~ / 50 Hz
Snaga 40 W
Oscilacija 90°
Maksimalan protok vazduha 34.56 m3/min
Maksimalna brzina vazduha 6 m/s
Broj brzina 3
Nivo buke 53 dB (A)
Prečnik lopatica 40 cm
Dužina kabela 1.65 m
Zaštita od pregrevanja Da
Masa 2.55 kg
Dimenzije 120x60x60 cm

Šifra artikla: SF403PY

Additional information
Weight2,55 kg
BrendPROSTO
TipStojeći
Napajanje230 V~ / 50 Hz
Snaga40 W
Oscilacija90°
Maksimalan protok vazduha34.56 m3/min
Maksimalna brzina vazduha6 m/s
Broj brzina3
Nivo buke53 dB (A)
Prečnik lopatica40 cm
Dužina kabela1.65 m
Zaštita od pregrevanjaDa
Masa2.55 kg
Dimenzije120x60x60 cm
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROSTO stojeći ventilator 40cm SF403PY”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<