ISKRA elektropneumatska bušilica 800 W Z1C-ZT3-26

9.434 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 7.861,67 RSD
PDV: 1.572,33 RSD

ISKRA elektropneumatska bušilica 800 W Z1C-ZT3-26 – Elektropneumatska bušilica, 230 V~ / 50 Hz, 800 W, 2.8 J, 0-5300 udaraca/min-1.

SKU: Z1C-ZT3-26 Category:
Description

ISKRA elektropneumatska bušilica 800 W Z1C-ZT3-26 je proizvod brenda Zhejiang Benyu Tools Co., Ltd.. ISKRA elektropneumatska bušilica, namenjena za hobi upotrebu Ručka obložena gumom za sigurnije rukovanje SDS+ sistem prihvata burgije Podesiva brzina Podesiv smer obrtanja – levo/desno

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Tip Elektropneumatska bušilica
Napajanje 230 V~ / 50 Hz
Snaga 800 W
Udarna snaga 2.8 J
Broj udaraca 0-5300 udaraca/min-1
Obrtaji 0-1200 obr/min-1
Stezna glava 26 mm max. (prečnik)
Kapacitet bušenja 30 mm (drvo), 13 mm (metal), 26 mm (beton)
Dužina kabela 1.8 m
Pribor 2 x dleto, 3 x burgija, zaštita protiv prašine, merač dubine, dodatna ručka, kofer
Masa 5.25 kg

Šifra artikla: Z1C-ZT3-26

Additional information
Weight5,25 kg
BrendISKRA
TipElektropneumatska bušilica
Napajanje230 V~ / 50 Hz
Snaga800 W
Udarna snaga2.8 J
Broj udaraca0-5300 udaraca/min-1
Obrtaji0-1200 obr/min-1
Stezna glava26 mm max. (prečnik)
Kapacitet bušenja30 mm (drvo), 13 mm (metal), 26 mm (beton)
Dužina kabela1.8 m
Pribor2 x dleto, 3 x burgija, zaštita protiv prašine, merač dubine, dodatna ručka, kofer
Masa5.25 kg
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA elektropneumatska bušilica 800 W Z1C-ZT3-26”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<