ISKRA ERO benzinska motorna testera 52cm3 2.0kW IE-GC520

14.980 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 12.483,33 RSD
PDV: 2.496,67 RSD

ISKRA ERO benzinska motorna testera 52cm3 2.0kW IE-GC520 – Motorna testera, 52 cm3, 2.0 kW, 3000 – 10.500 min-1, 1E45 2-taktni (vazdušno hlađenje).

SKU: IE-GC520 Category:
Description

ISKRA ERO benzinska motorna testera 52cm3 2.0kW IE-GC520 je proizvod brenda ZHEJIANG LANDTEC TOOLS CO. LTD.. ISKRA ERO testera kompaktnih dimenzija Nezaobilazan alat prilikom pripreme ogreva za domaćinstvo ili građevinskih radova Opremljena je štitnikom za ruku koji sprečava moguće povrede pri radu Drška je dizajnirana tako da osigurava siguran i stabilan stisak Odlikuje je visok stepen iskorištenosti snage i mala težina

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Tip Motorna testera
Zapremina motora 52 cm3
Snaga 2.0 kW
Obrtaji 3000 – 10.500 min-1
Tip motora 1E45 2-taktni (vazdušno hlađenje)
Kapacitet posude za gorivo 550 ml
Kapacitet posude za ulje 260 ml
Dužina mača 457 mm (18")
Korak lanca 8.255 (.325")
Pribor Šrafciger, ključ za svećicu/šrafciger, kantica za gorivo, turpija, imbus ključ
Masa 5.53 kg (bez mača i lanca)

Šifra artikla: IE-GC520

Additional information
Weight5,53 kg
BrendISKRA
TipMotorna testera
Zapremina motora52 cm3
Snaga2.0 kW
Obrtaji3000 – 10.500 min-1
Tip motora1E45 2-taktni (vazdušno hlađenje)
Kapacitet posude za gorivo550 ml
Kapacitet posude za ulje260 ml
Dužina mača457 mm (18″)
Korak lanca8.255 (.325″)
PriborŠrafciger, ključ za svećicu/šrafciger, kantica za gorivo, turpija, imbus ključ
Masa5.53 kg (bez mača i lanca)
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA ERO benzinska motorna testera 52cm3 2.0kW IE-GC520”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<