ISKRA ERO benzinski trimer za živicu 25.4cm3 0.7kW IE-HT262

18.453 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 15.377,50 RSD
PDV: 3.075,50 RSD

ISKRA ERO benzinski trimer za živicu 25.4cm3 0.7kW IE-HT262 – Trimer za živicu, 25.4 cm3, 0.7 kW, 3000 okr/min (u praznom hodu), 7000 okr/min (brzina motora bez opterećenja), 2-taktni.

SKU: IE-HT262 Category:
Description

ISKRA ERO benzinski trimer za živicu 25.4cm3 0.7kW IE-HT262 je proizvod brenda Zhejiang Well Shine Industry & Trade Co., Ltd.. ISKRA ERO trimer namenjen za poluprofesionalnu upotrebu Omogućava brzo i lako održavanje i oblikovanje živice Mala težina i podesiva ručka osiguravaju stabilan rad i na duže periode Odlikuje ga visok stepen iskorištenosti snage

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Tip Trimer za živicu
Zapremina motora 25.4 cm3
Snaga 0.7 kW
Obrtaji 3000 okr/min (u praznom hodu), 7000 okr/min (brzina motora bez opterećenja)
Tip motora 2-taktni
Hlađenje motora Vazdušno
Kapacitet posude za gorivo 0.32 l
Dužina mača 694 mm (27.3")
Dužina reza 535 mm (21")
Masa 6.5 kg

Šifra artikla: IE-HT262

Additional information
Weight6,5 kg
BrendISKRA
TipTrimer za živicu
Zapremina motora25.4 cm3
Snaga0.7 kW
Obrtaji3000 okr/min (u praznom hodu), 7000 okr/min (brzina motora bez opterećenja)
Tip motora2-taktni
Hlađenje motoraVazdušno
Kapacitet posude za gorivo0.32 l
Dužina mača694 mm (27.3″)
Dužina reza535 mm (21″)
Masa6.5 kg
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA ERO benzinski trimer za živicu 25.4cm3 0.7kW IE-HT262”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<