ISKRA ERO čeona vibraciona brusilica 200W IE-AJ23-200

4.470 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 3.725 RSD
PDV: 745 RSD

ISKRA ERO čeona vibraciona brusilica 200W IE-AJ23-200 – Vibraciona brusilica, 230-240 V~ / 50 Hz, 200 W, 15.000 obr/min-1, 30.000 min-1.

SKU: IE-AJ23-200 Category:
Description

ISKRA ERO čeona vibraciona brusilica 200W IE-AJ23-200 je proizvod brenda Changzhou City Tianhe Electric Tools Co., Ltd.. Čeona vibraciona brusilica iz ISKRA ERO linije proizvoda, namenjena za poluprofesionalnu upotrebu Namenjena suvom brušenju i poliranju drveta, plastike i lakiranih površina Posebno je pogodna za profile, uglove ili teško dostupna mesta Ergonomski prihvat obezbeđuje optimalnu radnu udobnost, dok bazna ploča sa čičak trakom omogućava jednostavnu i brzu promenu brusnog papira Za uredan radni prostor koristite priložen rezervoar za prašinu ili prikačite odgovarajući usisivač na brusilicu

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Tip Vibraciona brusilica
Napajanje 230-240 V~ / 50 Hz
Snaga 200 W
Obrtaji 15.000 obr/min-1
Vibracije 30.000 min-1
Pribor Rezervoar za prašinu, 1 x brusni list
Masa 1.2 kg
Dimenzije 1.6 mm (prečnik vibracionog kruga), 140x140x80 mm (brusna ploča)

Šifra artikla: IE-AJ23-200

Additional information
Weight1,2 kg
BrendISKRA
TipVibraciona brusilica
Napajanje230-240 V~ / 50 Hz
Snaga200 W
Obrtaji15.000 obr/min-1
Vibracije30.000 min-1
PriborRezervoar za prašinu, 1 x brusni list
Masa1.2 kg
Dimenzije1.6 mm (prečnik vibracionog kruga), 140x140x80 mm (brusna ploča)
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA ERO čeona vibraciona brusilica 200W IE-AJ23-200”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<