ISKRA ERO ugaona brusilica 1200W IE-AG1200

7.476 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 6.230 RSD
PDV: 1.246 RSD

ISKRA ERO ugaona brusilica 1200W IE-AG1200 – Ugaona brusilica, 220-240 V~ / 50 Hz, 1200 W, 11.000 obr/min-1 (bez opterećenja), 125 mm.

SKU: IE-AG1200 Category:
Description

ISKRA ERO ugaona brusilica 1200W IE-AG1200 je proizvod brenda Zhejiang Jinmei Electric Tools Co, Ltd.. Ugaona brusilica iz ISKRA ERO linije proizvoda, namenjena za poluprofesionalnu upotrebu Kompaktnih dimenzija, laka za korištenje na nepristupačnim mestima Ručka se može postaviti u tri pozicije i levo/desno 90°, time olakšavajući njenu upotrebu

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Tip Ugaona brusilica
Napajanje 220-240 V~ / 50 Hz
Snaga 1200 W
Obrtaji 11.000 obr/min-1 (bez opterećenja)
Prečnik diska 125 mm
Navoj M14
Ručka Tri položaja, podesiva levo/desno 90°
Dužina kabela 1.9 m
Masa 3.8 kg
Ostale napomene Rezna ploča nije uključena

Šifra artikla: IE-AG1200

Additional information
Weight3,8 kg
BrendISKRA
TipUgaona brusilica
Napajanje220-240 V~ / 50 Hz
Snaga1200 W
Obrtaji11.000 obr/min-1 (bez opterećenja)
Prečnik diska125 mm
NavojM14
RučkaTri položaja, podesiva levo/desno 90°
Dužina kabela1.9 m
Masa3.8 kg
Ostale napomeneRezna ploča nije uključena
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA ERO ugaona brusilica 1200W IE-AG1200”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<