Podni ventilator 35cm 60W PVR35

4.397 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 3.664,17 RSD
PDV: 732,83 RSD

Podni ventilator 35cm 60W PVR35 – Podni, 230 V~ / 50 Hz, 60 W, Ne, 48 m3/min.

SKU: PVR35 Category:
Description

Podni ventilator 35cm 60W PVR35 je proizvod brenda SOMOGYI ELEKTRONIC KFT. Podni ventilator HOME sa metalnim lopaticama Ventilator sa stabilnom, metalnom konstrukcijom Podesivog nagiba i brzine rada, lako se podešava prema potrebama korisnika Njegova podna izvedba omogućava optimalno mešanje hladnog vazduha sa toplim

Tehnički podaci

Brend HOME
Tip Podni
Napajanje 230 V~ / 50 Hz
Snaga 60 W
Oscilacija Ne
Maksimalan protok vazduha 48 m3/min
Maksimalna brzina vazduha 5.5 m/s
Broj brzina 3
Nivo buke 55 dB (A)
Prečnik lopatica 35 cm
Dužina kabela 1.6 m
Zaštita od pregrevanja Da
Masa 2.6 kg
Dimenzije 46x46x20 cm

Šifra artikla: PVR35

Additional information
Weight2,6 kg
BrendHOME
TipPodni
Napajanje230 V~ / 50 Hz
Snaga60 W
OscilacijaNe
Maksimalan protok vazduha48 m3/min
Maksimalna brzina vazduha5.5 m/s
Broj brzina3
Nivo buke55 dB (A)
Prečnik lopatica35 cm
Dužina kabela1.6 m
Zaštita od pregrevanjaDa
Masa2.6 kg
Dimenzije46x46x20 cm
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Podni ventilator 35cm 60W PVR35”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<