SMD otpornik 1% 1,5K 1/8W R0805-K001,5

5 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 4,17 RSD
PDV: 0,83 RSD

SMD otpornik 1% 1,5K 1/8W R0805-K001,5 – SMD, 0.125 W, 1.5 K, 0.01, kOhm.

SKU: R0805-K001,5 Category:
Description

SMD otpornik 1% 1,5K 1/8W R0805-K001,5 je proizvod brenda Schukat Electronic gmbh. 1%, 1,5K, 1/8W, kućište 0805

Tehnički podaci

Tip SMD
Snaga 0.125 W
Otpornost 1.5 K
Tolerancija 0.01
Vrsta otpornosti kOhm

Šifra artikla: R0805-K001,5

Additional information
Weight0,005 kg
TipSMD
Snaga0.125 W
Otpornost1.5 K
Tolerancija0.01
Vrsta otpornostikOhm
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SMD otpornik 1% 1,5K 1/8W R0805-K001,5”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<