ISKRA benzinski trimer za travu 51.7cm3 1.4kW TU520SEU

17.737 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 14.780,83 RSD
PDV: 2.956,17 RSD

ISKRA benzinski trimer za travu 51.7cm3 1.4kW TU520SEU – Trimer za travu, 51.7 cm3, 1.4 kW, 6525 okr/min (glava sa strunom), 6900 okr/min (glava sa nožem), 2-taktni.

SKU: TU520SEU Category:
Description

ISKRA benzinski trimer za travu 51.7cm3 1.4kW TU520SEU je proizvod brenda Zhejiang Well Shine Industry & Trade Co., Ltd.. ISKRA trimer predviđen za hobi upotrebu Brzo i lako uredite svoje dvorište ili baštu Obezbeđuje pristup mestima koja se ne mogu dosegnuti sa kosilicom Drška je dizajnirana tako da osigurava siguran i stabilan stisak Odlikuje ga visok stepen iskorištenosti snage i mala težina

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Tip Trimer za travu
Zapremina motora 51.7 cm3
Snaga 1.4 kW
Obrtaji 6525 okr/min (glava sa strunom), 6900 okr/min (glava sa nožem)
Tip motora 2-taktni
Pribor Glava sa strunom, trokraki nož, dvostruki uprtač, kantica za sastavljanje mešavine, alat (ključ za svećicu / šrafciger, vilasti ključ, inbus ključevi)
Kapacitet posude za gorivo 1.2 l
Radni zahvat niti 430 mm
Radni zahvat noža 255 mm
Dimenzije 1640 mm (dužina vratila)
Masa 9 kg

Šifra artikla: TU520SEU

Additional information
Weight9 kg
BrendISKRA
TipTrimer za travu
Zapremina motora51.7 cm3
Snaga1.4 kW
Obrtaji6525 okr/min (glava sa strunom), 6900 okr/min (glava sa nožem)
Tip motora2-taktni
PriborGlava sa strunom, trokraki nož, dvostruki uprtač, kantica za sastavljanje mešavine, alat (ključ za svećicu / šrafciger, vilasti ključ, inbus ključevi)
Kapacitet posude za gorivo1.2 l
Radni zahvat niti430 mm
Radni zahvat noža255 mm
Dimenzije1640 mm (dužina vratila)
Masa9 kg
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA benzinski trimer za travu 51.7cm3 1.4kW TU520SEU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<