ISKRA samoh. benzinska kosilica za travu 170.1cm3 HG56SMH-B

38.792 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 32.326,67 RSD
PDV: 6.465,33 RSD

ISKRA samoh. benzinska kosilica za travu 170.1cm3 HG56SMH-B – 170.1 cm3, 2.8 kW, 2800 okr/min (u praznom hodu), 4-taktni RV170-S, Vazdušno.

SKU: HG56SMH-B Category:
Description

ISKRA samoh. benzinska kosilica za travu 170.1cm3 HG56SMH-B je proizvod brenda Ningbo Sinharbour Garden Machinery Co., Ltd.. ISKRA kosilica namenjena hobi korisnicima uz pomoć koje ćete lako i sa uživanjem održavati svoj travnjak urednim Idealna za održavanje travnjaka površine do 1800 m2 Visina otkosa se može podešavati u 8 nivoa, omogućavajući savršeno košenje za sve tipove travnjaka Sakupljač zapremine 62 litara obezbeđuje veliku autonomiju u radu

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Zapremina motora 170.1 cm3
Snaga 2.8 kW
Obrtaji 2800 okr/min (u praznom hodu)
Tip motora 4-taktni RV170-S
Hlađenje motora Vazdušno
Tip pogona Samohodni
Kapacitet posude za gorivo 1.0 l
Kapacitet posude za ulje 0.5 l
Funkcije Košenje, sakupljanje, bočno izbacivanje, malčiranje
Visina košenja 20-75 mm (podesiva u 8 nivoa – centralno)
Širina košenja 560 mm (22")
Zapremina sakupljača 62 l
Za travnjake do 1800 m2
Masa 39.2 kg
Dimenzije 178 mm (prečnik prednjih točkova), 254 mm (prečnik zadnjih točkova)
Ostale napomene Preporučeno motorno ulje SAE30

Šifra artikla: HG56SMH-B

Additional information
Weight39,2 kg
BrendISKRA
Zapremina motora170.1 cm3
Snaga2.8 kW
Obrtaji2800 okr/min (u praznom hodu)
Tip motora4-taktni RV170-S
Hlađenje motoraVazdušno
Tip pogonaSamohodni
Kapacitet posude za gorivo1.0 l
Kapacitet posude za ulje0.5 l
FunkcijeKošenje, sakupljanje, bočno izbacivanje, malčiranje
Visina košenja20-75 mm (podesiva u 8 nivoa – centralno)
Širina košenja560 mm (22″)
Zapremina sakupljača62 l
Za travnjake do1800 m2
Masa39.2 kg
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA samoh. benzinska kosilica za travu 170.1cm3 HG56SMH-B”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<