ISKRA samohodna benzinska kosilica za travu 139cm3 HG46SMH-S

37.510 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 31.258,33 RSD
PDV: 6.251,67 RSD

ISKRA samohodna benzinska kosilica za travu 139cm3 HG46SMH-S – 139 cm3, 2.3 kW, 3000 okr/min (u praznom hodu), 4-taktni SG475, Vazdušno.

SKU: HG46SMH-S Category:
Description

ISKRA samohodna benzinska kosilica za travu 139cm3 HG46SMH-S je proizvod brenda Ningbo Sinharbour Garden Machinery Co., Ltd.. ISKRA kosilica namenjena hobi korisnicima uz pomoć koje ćete lako i sa uživanjem održavati svoj travnjak urednim Idealna za održavanje travnjaka površine do 1400 m2 Visina otkosa se može podešavati u 8 nivoa, omogućavajući savršeno košenje za sve tipove travnjaka Sakupljač zapremine 60 litara obezbeđuje veliku autonomiju u radu

Tehnički podaci

Brend ISKRA
Zapremina motora 139 cm3
Snaga 2.3 kW
Obrtaji 3000 okr/min (u praznom hodu)
Tip motora 4-taktni SG475
Hlađenje motora Vazdušno
Tip pogona Samohodni
Kapacitet posude za gorivo 1.6 l
Kapacitet posude za ulje 0.55 l
Funkcije Košenje, sakupljanje, bočno izbacivanje, malčiranje
Visina košenja 20-75 mm (podesiva u 8 nivoa – centralno)
Širina košenja 460 mm (18")
Zapremina sakupljača 60 l
Za travnjake do 1400 m2
Masa 34.2 kg
Dimenzije 178 mm (prečnik prednjih točkova), 254 mm (prečnik zadnjih točkova)
Ostale napomene Preporučeno motorno ulje SAE30

Šifra artikla: HG46SMH-S

Additional information
Weight34,2 kg
BrendISKRA
Zapremina motora139 cm3
Snaga2.3 kW
Obrtaji3000 okr/min (u praznom hodu)
Tip motora4-taktni SG475
Hlađenje motoraVazdušno
Tip pogonaSamohodni
Kapacitet posude za gorivo1.6 l
Kapacitet posude za ulje0.55 l
FunkcijeKošenje, sakupljanje, bočno izbacivanje, malčiranje
Visina košenja20-75 mm (podesiva u 8 nivoa – centralno)
Širina košenja460 mm (18″)
Zapremina sakupljača60 l
Za travnjake do1400 m2
Masa34.2 kg
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISKRA samohodna benzinska kosilica za travu 139cm3 HG46SMH-S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<