PROSTO rashladni uređaj 80W LH107D

5.798 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 4.831,67 RSD
PDV: 966,33 RSD

PROSTO rashladni uređaj 80W LH107D – Rashladni uređaj, 220-240 V~, 50-60 Hz, 80 W, Da (pomeraju se lamele na uređaju, levo-desno pritiskom na dugme ili gore-dole ručnim podešavanjem), 6.87 m3/min.

SKU: LH107D Category:
Description

PROSTO rashladni uređaj 80W LH107D je proizvod brenda ELEMENTA d.o.o.. Rashladni uređaj predviđen za rashlađivanje i ovlaživanje prostorija Radi po principu isparavanja hladne vodene pare Čestice ohlađene vodene pare u dodiru sa molekulima vazduha snižavaju temperaturu vazduha Svoje hlađenje postiže ovlaživanjem suvog i toplog vazduha čime dobijamo hladniji vazduh uz povećanje relativne vlažnosti vazduha Najjači efekat daje u danima kada vlažnost vazduha ne prelazi 60% U vlažnijim sredinama efekat snižavanja temperature je znatno smanjen Pogodan je za male prostorije gde ne odgovara korišćenje agresivno-hladnog vazduha za sniženje temperature Ne koristi kompresor, te je potrošnja struje minimalna Ne sadrži nikakav rashladni gas, te je njegovo korišćenje bezbedno za životnu sredinu Poseduje 3 brzine rada ventilatora čiji vazduh usmeravaju podešavajuće žaluzine Mogu se podesiti 3 moda za rad: normal, nature i sleep Sadrži tajmer za isključenje (maks. 15 sati i 30 min, u koracima od po 30 min), kao i daljinski upravljač za kontrolu

Tehnički podaci

Brend PROSTO
Tip Rashladni uređaj
Napajanje 220-240 V~, 50-60 Hz
Snaga 80 W
Oscilacija Da (pomeraju se lamele na uređaju, levo-desno pritiskom na dugme ili gore-dole ručnim podešavanjem)
Maksimalan protok vazduha 6.87 m3/min
Maksimalna brzina vazduha 2.9 m/s
Broj brzina 3
Tajmer 0.5 do 15.5 h
Nivo buke 50.2 dB (A)
Zapremina rezervoara 4 l
Dužina kabela 1.5 m
IP zaštita IP20
Zaštita od pregrevanja Ne
Dimenzije 24x22x53 cm
Pribor Patrone za led, zamenjivi umetak isparivača, daljinski upravljač

Šifra artikla: LH107D

Additional information
Weight5,28 kg
BrendPROSTO
TipRashladni uređaj
Napajanje220-240 V~, 50-60 Hz
Snaga80 W
OscilacijaDa (pomeraju se lamele na uređaju, levo-desno pritiskom na dugme ili gore-dole ručnim podešavanjem)
Maksimalan protok vazduha6.87 m3/min
Maksimalna brzina vazduha2.9 m/s
Broj brzina3
Tajmer0.5 do 15.5 h
Nivo buke50.2 dB (A)
Zapremina rezervoara4 l
Dužina kabela1.5 m
IP zaštitaIP20
Zaštita od pregrevanjaNe
Dimenzije24x22x53 cm
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROSTO rashladni uređaj 80W LH107D”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<