PROSTO ventilator sa isparivačem vode MSF409H

9.483 RSD sa PDV-om

Cena bez PDV-a: 7.902,50 RSD
PDV: 1.580,50 RSD

PROSTO ventilator sa isparivačem vode MSF409H – Sa isparivačem, 220-240 V~, 50-60 Hz, 75 W, 60°, 37.92 m3/min.

SKU: MSF409H Category:
Description

PROSTO ventilator sa isparivačem vode MSF409H je proizvod brenda ELEMENTA d.o.o.. Ventilator sa isparivačem vode PROSTO Savršen dodatak za Vaš dom ili kancelariju tokom vrućih letnjih dana Uz jedinstvenu kombinaciju standardnog ventilatora i funkcije isparivanja vode, uživajte u optimalnom hlađenju koje pruža osvežavajući osećaj svežine Moguće je koristiti i samo ventilator, bez isparivača Veliki rezervoar obezbeđuje autonomiju rada isparivača i do 8 h bez dopunjavanja Kada je potrebno, dopunu vode možete obaviti lako i jednostavno i bez skidanja poklopca rezervoara Prilagodite intenzitet hlađenja prema Vašim potrebama sa tri različite brzine rada Funkcija oscilacije osigurava ravnomernije strujanje vazduha u celoj prostoriji, a nagib glave je takođe podesiv za optimalan rad prema Vašim potrebama Pomoću točkića se lako može pomeriti na potrebno mesto ili prilagoditi potrebama korisnika

Tehnički podaci

Brend PROSTO
Tip Sa isparivačem
Napajanje 220-240 V~, 50-60 Hz
Snaga 75 W
Oscilacija 60°
Maksimalan protok vazduha 37.92 m3/min
Maksimalna brzina vazduha 2.73 m/s
Broj brzina 3
Nivo buke 56.7 dB (A)
Prečnik lopatica 40 cm
Zapremina rezervoara 2.8 l
Dužina kabela 1.68 m
Zaštita od pregrevanja Da
Daljinski upravljač Ne
Masa 8 kg (sa praznim rezervoarom)
Dimenzije 127x43x40 cm

Šifra artikla: MSF409H

Additional information
Weight8 kg
BrendPROSTO
TipSa isparivačem
Napajanje220-240 V~, 50-60 Hz
Snaga75 W
Oscilacija60°
Maksimalan protok vazduha37.92 m3/min
Maksimalna brzina vazduha2.73 m/s
Broj brzina3
Nivo buke56.7 dB (A)
Prečnik lopatica40 cm
Zapremina rezervoara2.8 l
Dužina kabela1.68 m
Zaštita od pregrevanjaDa
Daljinski upravljačNe
Masa8 kg (sa praznim rezervoarom)
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROSTO ventilator sa isparivačem vode MSF409H”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping and Delivery
AKS dostava
Pouzdana isporuka porudžbina na teritoriji Srbije.

Sigurno pakovanje
Robu pažljivo pripremamo i pakujemo za bezbedan transport.

Gotovina ili platna kartica
Fizička lica mogu platiti kuriru prilikom preuzimanja.

Poslovni kupci
Pravna lica i preduzetnici plaćanje vrše preko računa.

Za kabaste, teške ili proizvode sa posebnim uslovima transporta možemo vas kontaktirati pre slanja radi potvrde načina isporuke.

<